שואב האבק הרובוטי הזה שומר על הבית שלכם נקי וסטרילי בזמן שאתם צופים בו בעצלנות מהספה…

סיכום: המצאה חדשה סוחפת את ארץ השמש העולה, וכעת היא מכוונת לסחוף גם את שאר העולם. היא מנקה, היא מחטאת, והיא שומרת את הבית שלכם נקי וסטרילי. הדור הבא של שואבי האבק הרובוטיים כבר כאן, והאחד החדש הזה במיוחד מרגיש כאילו יצא מסרט מדע בדיוני.  אתם יכולים להשיג את ה CleanRobot שלכם ב50% הנחה ומשלוח חינם לכל העולם. 

נמאס לכם לנקות את הבית? אתם מודאגים מווירוסים שמתפשטים מכל מקום? אתם רוצים את איכות החיים שסרטי המדע הבדיוני הבטיחו לנו? אז היום הוא היום. העתיד הגיע וכל הצרות והדאגות שלכם הולכות להתמוגג תודות לרובוט החדש הזה!

אבק. אבק בכול מקום. ליטרלית אי אפשר לנקות את כל זה. כשאנשים שואלים אתכם באיזו תדירות אתם מנקים את הבית, אתם עונים “פעם בשבוע”. אם אתם לא מהשקרנים האלה, אתם עונים שאתם בוהים בלכלוך במשך חודשים עד שאתם נשברים וקמים לנקות.

באמת שאין תחליף למלאכת היד, לנקות את הכול בעצמנו. זו הדרך האמיתית היחידה לשמור על בית נקי, נכון? אז האמת…

 

מה זה?

הם קוראים לו CleanRobot, בגלל שהוא רובוט, והוא מנקה. היפנים מעולם לא היו טובים במיוחד עם שמות, אבל מה שהם כן תמיד היו טובים אתו זה רובוטים, והחדש שנבחן היום לא יוצא דופן. הוא כבר הספיק לכבוש את לבם של עקרות ועקרי בית ברחבי המדינה.

ה CleanRobot מתפאר בטכנולוגיות ניווט, שאיבה ואפילו אור אולטרה סגול ממהמתקדמים ביותר, כמו גם קליפה חיצונית קשיחה ועמידה לכל מכשול שעלול לצוץ בדרך. יש לו את כל מה שהוא צריך בשביל להיות הרובוט האולטימטיבי.

אז העתיד כבר כאן, או לפחות ככה הם מכריזים. האם ה CleanRobot הוא באמת החללית העתידנית שהם טוענים שהוא? בואו נגלה!

 

מה הופך אותו למיוחד:

שואב אבק רובוטי צריך הרבה דברים. הוא זקוק למברשות טובות, שאיבה חזקה, ומערכת מודעות ומיקום ברמה גבוהה במיוחד. לא קל לייצר אחד כזה שעובד, שלא לדבר על עובד טוב. אבל היפנים, המאסטרים של בניית רובוטים, לא מפסיקים לחדש ולדחוף קדימה.
 
רוב שואבי האבק הרובוטיים משתמשים בחיישנים וחומרים מיושנים כדי לשמור את המחיר שלהם נמוך. היפנים לא היו מרוצים מזה. בעיקר בגלל שההורדה הזו ב”מחיר” נמצאת שם רק כדי להגדיל את הרווחים בזמן שהחברות הגדולות ממשיכות למכור לצרכנים מוצרים שדינם להיכשל ולהישבר עוד לפני שיצאו מהמפעל.
 
לא ככה עובדים מהנדסים יפניים. הם השתמשו בחיישנים, שואבים, חומרים והעיצובים המתקדמים והחדשניים ביותר כדי ליצור את שואב האבק הרובוטי הכי טוב שיכלו. והתוצאה? היא פשוט עתידנית:
 
שאיבה עצמתית – שואב בקלות לכלוך, שיער חיות, פירורים וכו’.
 
תכונות אינטליגנציה מלאכותית – מנתח את החדר בזמן אמת כך שלא ישאר לכם סנטימטר לא נקי .
 
שקט מאוד – מנקה את הרצפה בדממה מוחלטת
 
מערכת התמצאות ונגד-התנגשויות מתקדמת במיוחד, כמו גם חיישנים נגד נפילה
 
ניקיון אוטונומי לחלוטין על כל רצפה ואפילו שטיחים דקים עם יעילות של 98%! ברגע שהוא מסיים הוא חוזק לבד לנקודת הטעינה שלו!
 
3 מברשות, אחת מרכזית ושתיים צדדיות, בנוי במיוחד לניקיון אופטימלי של פינות
 
מנורת חיטוי אולטרה סגולה לחיטוי הרצפה בזמן הניקיון
 
מיכל ריסוס בנפח 50מ”ל למילוי בהכול – ממים ובושם ועד תרסיסי חיטוי נגד וירוסים
 
סוללת 2000mAh ענקית שמאפשרת 70-90 דקות עבודה לפני שהוא חוזר לטעינה
 
שלדת פלסטיק ABS קשיחה ועמידה כך שהוא יוכל לחטוף מכות, אפילו שיש לו את כל הכלים להימנע מהן
 
אז בקיצור, הוא שואב, הוא שוטף, הוא מחטא, הוא מרסס, הוא יכול לחטוף מכה, והוא עושה את כל זה לבד! אה, והזכרנו שיש לו מיכל לכלוך בעל קיבולת 400מ”ל כדי שלא תצטרכו לרוקן אותו אחרי ניקיון של חצי חדר? אז יש לו גם את זה.. פשוט מדהים.
 
אבל עכשיו אתם בטח כבר מתחילים לדאוג. אם זה שואב האבק הרובוטי המתקדם והעתידני ביותר שקיים, בטח עולה הון לא קטן לרכוש אחד. אז, תאמת, לא. כמו שהזכרנו כבר, לא עד כדי כך יקר לייצר אותם, ולייצר אותם טוב. ליצרניות הגדולות פשוט לא מספיק אכפת מאתנו. אבל למהנדסים היפנים שמאחורי ה CleanRobot אכפת. ובגלל שאכפת להם, אנשים קנו את המוצר האיכותי שלהם. כל כך הרבה אנשים למעשה, שהחברה החליטה שההשקה העולמית של ה CleanRobot תלווה במבצע ענק של 50% הנחה ומשלוח בינלאומי חינם! אתם יכולים להשיג את ה CleanRobot שלכם עכשיו ב 309₪ בלבד.
 
ה CleanRobot פשוט בלתי ייאמן. אנחנו קרובים יותר בצעד אחד לבתי המדע הבדיוני שהיינו בטוחים שכבר יהיו לנו, ובמחיר שאפילו נמוך יותר מכמה מהדגמים ה”מתקדמים” של המתחרים. CleanRobot הולך לחולל מהפכה בתעשיית הניקיון האוטומטי, ובתעשיית הרובוטים בכלל. הוא מקבל את חותם ההמלצה החמה הרשמי שלנו! רוצו להשיג אחד כול עוד הוא במבצע!
 

אבל אל תקשיבו רק למילה שלנו! האנשים האלה אהבו את CleanRobot:

“הלוואי והייתי חי בWall-E. זהו, אמרתי את זה. אני רוצה פשוט לשבת בכיסא ושהכול יעשה בשבילי אוטומטית. שואב האבק הרובוט הזה הוא הצעד הראשון. עכשיו שאני לא צריך לשטוף אני צריך למצוא כיסא ומרכזיית בקרת בית חכם. ברצינות אבל הרובבוט הזה ממש טוב, כל הרומבות שהיו לי לא מתקרבים אליו בכלל.”

“בעלי ואני צריכים לנקות לפחות פעם בשבוע בגלל האלרגיה הקשה של הבן שלנו לאבק. זו עבודה שוברת אבל עכשיו שיש לנו את המלאך האוטומטי הקטן הזה זה חוסך לנו יותר מחצי מהעבודה שהיינו צריכים לעשות! זה מדהים!”

“הרובוט הזה מדהים! אני חולת ניקון רצינית וכל הזמן בחרדות מכל וירוס ווריאנט חדש שמתחיל להסתובב אבל הבחור הקטן הזה עוזר לחרדה שלי יותר מהתרופות שאני לוקחת חחח. מנקה, מחטא, מרסס. 10/10”

 

מסקנה: כדי לכם להשיג CleanRobot?

כן. 100%. אם אתם מעריכים את הזמן והבריאות שלכם אתם חייבים CleanRobot. הוא טס על פני כל המתחרים שלו בלי בעיות, שומר את הבית שלכם נקי ומרענן, והכול במחיר מבצע מטורף שלא ראינו כמותו וכנראה גם לא נראה שוב. תשיגו אחד. תשיגו שניים. תשיגו אותו לפני שהמבצע נגמר!

יתרונות:

  • קל לשימוש
  • ניקיון 3 ב1, מחטא ומרסס
  • חיי סוללה ארוכים וניקיון ביעילות של 98%
  • שלדת ABS עמידה
  • מערכת התמצאות וניקיון חכמה ומתקדמת במיוחד

חסרונות:

  • זמין רק באתר הספק הרשמי

 

איך משיגים:

עכשיו שאתם יודעים שאתם לא חייבים לעשות את כל העבודה הפיזית בעצמכם, בטח כבר מגרד לכם לנסות את הבחור הקטן הזה, אז הנה הצעדים הפשוטים:

  1. אנחנו ממליצים להזמין CleanRobot מקורי מהאתר הרשמי כאן.
  2. טענו אותו, קבעו את תכנית הניקיון ולכו תעשו משהו כיף עם כל הזמן שחסכתם לעצמכם.

מבצע מיוחד: לזמן מוגבל, קבלו 50% הנחה ומשלוח חינם

לחצו כאן לממש את 50% ההנחה ומשלוח בינלאומי חינם על ה CleanRobot שלכם >>>